KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17298020
nr 1729 8020
Stig Kjellin
(f. 1914), Sverige
Oljemålning, Signerad. Olja på duk, spelman, 13x23 cm, yttermått inklusive ram: 33x23 cm
Stig Kjellin, svensk målare född i Borås 1914.
Utrop:
600 kr
Såld:
800 kr
måndag 6 oktober 2025
kl 18:43:19
300 kr
350 kr
400 kr
450 kr
500 kr
600 kr
700 kr